Dermapen Grójec

Strona główna » Dermapen

Dermapen, którym dysponuje klinika, to jedyne oryginalne urządzenie do mikronakłuwania frakcyjnego na rynku polskim. Do zabiegów używamy wyłącznie oryginalnych produktów, w tym ampułek firmy Dermapen.

Dermapen Grójec to zabieg, który polega na wtłaczaniu cennych substancji w skórę z wykorzystaniem specjalnej głowicy z igłami. Elementy te pulsują niezwykle szybko, docierając do głębiej położonych tkanek. Nakłucia sprawiają, że substancje zawarte w koktajlach odżywczych mogą wniknąć w skórę i ją odżywić. Zabieg ten, pomimo zastosowania igieł, jest praktycznie bezbolesny. Po jego wykonaniu może pojawić się zaczerwienienie, które znika w ciągu kilku godzin.

Dermapen można stosować na całej twarzy, a także innych częściach ciała. Kluczowe jest dopasowanie odpowiedniej wielkości igieł, a także wybranie właściwej głębokości iniekcji – zakres wynosi od 5 do 25 mm. W okolicach pod oczami wykorzystuje się zupełnie inne ustawienia i igły niż np. po bokach twarzy i w miejscach, w których występują blizny. O doborze właściwych akcesoriów zawsze decyduje specjalista, po zapoznaniu się z dokładną kondycją skóry w danym punkcie.

Dermapen Grójec, podobnie jak mezoterapia igłowa, to usługa polecana zwłaszcza osobom, które borykają się z widocznymi zmarszczkami, rozstępami, bliznami i utratą jędrności skóry. Taki zabieg może być przeprowadzany również u pacjentów uczulonych na nikiel i chrom – igły nie zawierają tych metali.

Oczywiście zawsze przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie konsultacji z pacjentem. W naszym gabinecie wypełnia się specjalne formularze, na podstawie których specjalista stwierdza, czy w przypadku danej osoby możliwe jest zastosowanie dermapenu. W ten sposób można uniknąć poważnych skutków ubocznych i zadbać o bezpieczeństwo pacjenta.

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!