Laseroterapia Grójec

Strona główna » Laseroterapia

Lasery są wykorzystywane w kosmetyce już od wielu lat. Pozwalają one na oddziaływanie na tkanki bez konieczności przerywania ciągłości skóry, a więc w sposób bezinwazyjny. Laseroterapia Grójec jest stosowana nie tylko w kosmetyce, lecz także rehabilitacji. W trakcie zabiegu wykorzystuje się specjalne głowice, które emitują światło o konkretnych parametrach.

Laseroterapia jest wykorzystywana w wielu celach. W gabinetach kosmetycznych najczęściej używa się jej po to, by pozbyć się widocznych blizn i rozstępów. Zabiegi z jej zastosowaniem poleca się m.in. osobom, które borykają się z pierwszymi oznakami starzenia. Laser może okazać się pomocny również po ciąży, kiedy to na skórze pozostają widoczne rozstępy, a tkanki stają się wiotkie. Zazwyczaj w celu uzyskania widocznych efektów konieczne jest przeprowadzenie co najmniej kilku zabiegów z wykorzystaniem lasera.

W naszym gabinecie laseroterapia jest stosowana m.in. w celu pozbycia się brodawek, zmian skórnych, blizn, rozstępów czy otwartych naczynek krwionośnych. Oferujemy też depilację laserową. Światło o konkretnej długości może bowiem niszczyć cebulki włosów, dzięki czemu nie odrastają one przez kolejne lata. Laser jest powszechnie stosowany także do usuwania tatuaży, rozbijając barwnik.

Laseroterapia może pomóc przywrócić jędrność, a także pozbyć się cellulitu. To metoda bezinwazyjna, która nie wymaga nakłuwania skóry. Z tego powodu cieszy się ona popularnością wśród osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu laseroterapii pod okiem profesjonalnych kosmetologów.

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!