Depilacja laserowa Grójec – versus 3 Color

Strona główna » Laserowe usuwanie owłosienia – Versus 3 Color

Depilacja laserowa

Versus™ 3 Color - Złoty Standard w depilacji laserowej!

VERSUS™ 3 Color oferuje synergiczne korzyści z trzech najbardziej efektywnych długości fal do depilacji, co sprawia, że usuwanie owłosienia jest jeszcze bardziej skuteczne niż dotychczas. Leczenie Hirsutyzmu jeszcze nigdy nie było tak skuteczne. Laser diodowy Versus jest idealny dla osób z problemem wrastających włosów i zapalenia mieszka włosowego. Dzięki wiązce laserowej wycisza stany zapalne a wręcz leczy i wpływa na ich gojenie . Skóra staje się gładsza. Ponadto dzięki temu rozwiązaniu możemy wykonać bezpieczny, a zarazem komfortowy zabieg u każdego rodzaju pacjenta, bez ograniczeń fototypu i rodzaju włosa. Używamy doskonałego generatora laserowego importowanego z USA, aby zapewnić niezwykłą wydajność.

VERSUS™ 3 Color 755nm, 808nm, 1064nm w jednej, innowacyjnej głowicy!

  • 755nm – dla najszerszej gamy typów i kolorów włosów. Ta długość fali zapewnia mocniejsze pochłanianie energii przez chromofor melaniny, co czyni ją idealną dla najszerszego zakresu rodzajów włosów i kolorów – szczególnie jasnych i cienkich.
  • 808nm – klasyczna długość fali w depilacji laserowej zapewniająca głęboką penetrację mieszków włosowych z wysoką i średnią mocą oraz dużą częstotliwością.
  • 1064nm – długość fali idealna dla ciemniejszych typów skóry i ciemnych, głęboko osadzonych włosów. Ta długość fali działa przede wszystkim na hemoglobinę, niszcząc naczynia krwionośne odżywiające mieszki włosowe.
Versus 3 color
Zabiegi na skórze

Połączenie 3 wiązek laserowych w 1 impulsie zabiegowym:

  1. Aleksandryt – 775 nm
  2. Dioda – 808 nm
  3. Nd:Yag – 1064 nm

umożliwia lepszą penetrację wiązki laserowej, usuwanie włosów rosnących na różnych poziomach oraz usuwanie różnych kolorów włosów przy różnych fototypach (w tym jasnych, rudych, ciemnych włosów na ciemnym fototypie).

-Usuwania niechcianego owłosienia w celach estetycznych,

-Usuwania owłosienia związanego z zaburzeniami hormonalnymi (hirsutyzm),

-Leczenie stanów zapalnych mieszków włosowych.

-Ciąża,

-Epilepsja,

-Cukrzyca,

-Świeża opalenizna,

-Świeże zabiegi chirurgiczne,

-Aktywne infekcje skórne,

-Rozrusznik serca,

-Łuszczyca oraz bielactwo,

-Przerwana ciągłość naskórka,

-Terapia retinoidami.

Wskazania do depilacji laserowej Grójec

Depilacja laserowa Grójec jest wskazana zwłaszcza w przypadku osób, które borykają się z nadmiernym owłosieniem, określanym także jako hirsutyzm. Zastosowanie lasera pozwala na skuteczne pozbycie się włosów, bez konieczności ich golenia czy wyrywania już po kilku dniach. Laser niszczy cebulki, dlatego włosy nie odrastają nawet po wielu latach. Metoda ta cieszy się ogromną popularnością zwłaszcza wśród kobiet, które borykają się z widocznym wąsikiem, a nawet włosami wyrastającymi na brodzie, w wyniku niewłaściwego poziomu hormonów.

Depilacja laserowa jest dobrym wyborem także w sytuacji, gdy regularne golenie jest dla Ciebie problematyczne. Dokładne usuwanie włosków zajmuje dużo czasu, zwłaszcza gdy trzeba powtarzać cały proces już po 2-3 dniach. To ogromna wygoda przede wszystkim w sezonie letnim, kiedy to nosi się krótkie spodenki i odkryte bluzki. Depilacja laserowa zmienia komfort życia osób, które borykają się z podrażnieniami po goleniu, objawiającymi się nieestetycznymi krostkami. Trwałe usunięcie cebulek pozwala także na wyeliminowanie wrastania włosków.

W jakich obszarach wykonujemy depilację laserową?

Depilację laserową Grójec można wykonać na dowolnej części ciała. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się nogi, pachy, okolice bikini czy wąsik. Coraz częściej na usunięcie owłosienia decydują się też mężczyźni, borykający się z włoskami na plecach czy torsie. Depilacja laserowa może pomóc poradzić sobie także z problemem zbyt ciemnych włosów na rękach u kobiet, a także pojedynczych – porastających palce czy środek czoła, tworząc tzw. monobrew. Możemy wykonać depilację laserową w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb pacjenta.

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!