Medycyna estetyczna Grójec

Strona główna » Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Grójec to sposób na poradzenie sobie z kompleksami, które często wpływają na jakość życia. Zabiegi wchodzące w jej skład mogą pomóc przywrócić młody wygląd skórze, a nawet poradzić sobie ze zmianami trądzikowymi, przebarwieniami czy bliznami. Medycyna estetyczna była praktykowana już w starożytności. Obecnie bazuje ona jednak na dokładnie przetestowanych preparatach i metodach, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej zawsze muszą być przeprowadzane przez specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami. Wiedza i doświadczenie pozwalają dobrać właściwe preparaty i metody pracy do kondycji skóry. Medycyna estetyczna obejmuje nawet usługi, które wymagają przerwania ciągłości skóry, dlatego tak ważne jest zachowanie pełnej sterylności i odpowiednie dobranie techniki do potrzeb danej osoby.

W zakres medycyny estetycznej mogą wchodzić zabiegi z wykorzystaniem laserów czy fal radiowych. W niektórych, takich jak np. mezoterapia igłowa, stosuje się też igły wbijane na odpowiednią głębokość. Ma to na celu dostarczenie do skóry cennych składników odżywczych. Medycyna estetyczna to także wstrzykiwanie kwasu hialuronowego lub botoksu.

Medycyna estetyczna cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które chcą pozbyć się pierwszych zmarszczek, ujędrnić skórę, poradzić sobie z problemem trądziku, a także usunąć blizny czy rozstępy. Usługi te są chętnie wybierane zwłaszcza przez kobiety, ale naszą ofertę kierujemy także do mężczyzn. Wykonujemy zabiegi na twarz i ciało, zarówno te bezinwazyjne, jak i wymagające przerwania ciągłości skóry.

Fuzjomed Biotec

FusioMed Biotec Italia

Aparatura medyczna FusioMED Ice to innowacyjny sposób na konturowanie ciała poprzez zamrażanie tłuszczu.

Do skorzystania z zabiegu FusioMed zapraszamy wszystkich, którzy borykają się z cellulitem, z oporną tkanką tłuszczową i wiotką skórą. Na modelowanie sylwetki można zdecydować się na każdym etapie redukcji masy ciała – zarówno na początku walki o utratę zbędnych kilogramów, w trakcie jej trwania, jak i na koniec, kiedy zabieg odsłoni piękne efekty ciężkiej pracy. Na zabieg modelowania sylwetki FusioMed często decydują się także osoby o typie figury „jabłko”. Niechciana oponka na brzuchu zaburza proporcje sylwetki i wygląda nieestetycznie – ulega ona znacznej redukcji po serii zabiegów FusioMed. Będą one także skutecznym rozwiązaniem dla osób z sylwetką „skinny fat”. Osoby szczupłe i jednocześnie ze zwiększoną zawartością tkanki tłuszczowej dzięki kilku zabiegom odmienią swoją smukłą figurę.

Modelowanie sylwetki FusioMed jest znakomitym uzupełnieniem diety i aktywności fizycznej. Pozwala przyspieszyć efekty starań o piękną figurę, walczyć z oporną tkanką tłuszczową i cellulitem i poprawić elastyczność skóry jednocześnie. Szerokie zastosowanie, bezbolesność, wysoka skuteczność, brak rekonwalescencji i ryzyka powikłań to nieocenione zalety zabiegu, po który coraz liczniej sięgają pacjentki naszego gabinetu medycyny estetycznej.

Fusiomed jest metodą o bardzo wysokim poziomie bezpieczeństwa, aparat jest oznaczony znakiem CE i posiada certyfikat  ISO 9001 oraz EN  2000.

ZABIEGI NA CIAŁO Modelowanie sylwetki – FusioMed

SONOTERMOLIPOLIZA

Jest to niezwykle innowacyjna metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Zabieg można przeprowadzać na większych obszarach zabiegowych niż kriolipoliza, np. uda wraz z pośladkami, brzuch z boczkami. DIATERMIA + VACUUM (DRENAŻ LIMFATYCZNY) Podczas tej fazy zabiegu koncentrujemy się na przeciwdziałaniu utracie jędrności skóry, pobudzeniu krążenia, odprowadzeniu limfy i przyspieszeniu metabolizmu. Masaż próżniowy jest wskazany przy programie antycellulitowym, wyszczuplającym i przeciwobrzękowym. Rozluźnia i odpręża. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra.

Ponadto po zabiegu zmniejszeniu ulegają także przebarwienia i rozstępy. Dzieje się tak dzięki wzmożonej pracy fibroblastów, które produkują więcej kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Modelowanie sylwetki z zastosowaniem FusioMed jest więc zabiegiem, który odpowiada na wiele potrzeb jednocześnie.

 • Celullit
 • Ujędrnianie i zagęszczanie skóry
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki)
 • Poprawa jakości skóry
 • skóra napięta, bardziej elastyczna
 • poprawa metabolizmu komórkowego
 • poprawa przepuszczalności błon komórkowych
 • zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy
 • rozbijanie złożonych cząstek, przemiana toksycznych związków w proste produkty chemiczne i ich lepsze zmetabolizowanie
 • redukcja cellulitu
 • choroby autoimmunologiczne
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty
 • ciąża i laktacja
 • choroby onkologiczne i 5 lat po ich zakończeniu

ZABIEG FUSIOMED NA TWARZ

REWOLUCYJNY ZABIEG ODMŁADZAJĄCY

FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odmładzającym, o udowodnionych klinicznie rezultatach. W efekcie nieinwazyjnego zabiegu skóra zostanie widocznie napięta, zmarszczki wypełnione, a kontury twarzy podniesione. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

Zabiegi można wykonywać przez cały rok, nawet latem na opaloną skórę.!!

JAK DZIAŁA I JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG FUSIOMED NA TWARZ?

Zabieg FusioMed działa przez wytworzenie energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o wysokich parametrach inicjują strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych tkanek, powodując jego natychmiastowe obkurczenie. Następnym etapem jest wytworzenie nowych włókien kolagenowych, które powodują napięcie tkanek i zmniejszenie wiotkości skóry

Zabiegi można wykonywać przez cały rok, nawet latem na opaloną skórę.!! Skóra po zabiegu jest widocznie napięta, młodsza, gładsza, a jej koloryt jest pięknie wyrównany

sonotermoliza
Radiofrekwencja igłowa
 • blizny potrądzikowe
 • ujędrnianie skóry twarzy i ciała (wiotka i opadająca skóra)
 • redukcja zmarszczek na twarzy, szyi, dookoła oczu i na dłoniach
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • redukcja poszerzonych porów
 • blizny potrądzikowe
 • ujędrnianie skóry twarzy i ciała (wiotka i opadająca skóra)
 • redukcja zmarszczek na twarzy, szyi, dookoła oczu i na dłoniach
 • redukcja blizn potrądzikowych
 • redukcja poszerzonych porów
 • lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła,
 • pogrubienie skóry w okolicy oczu oraz lifting górnej części policzków,
 • napięcie skóry i zmniejszenie porów w obrębie środkowej części policzków,
 • zmniejszenie zwiotczenia wzdłuż linii szczęki, podniesienie konturów twarzy,
 • naprężenie skóry szyi oraz minimalizacja ilości i głębokości zmarszczek na szyi.

Radiofrekwencja igłowa CIAŁO

Najnowsze osiągnięcie w dziedzinie estetyki opierające się na połączeniu dwóch bardzo skutecznych technologii – mikronakłuwania igłami radiofrekwencji – fal radiowych.

Rozstępy i blizny potrądzikowe

Zabieg frakcyjnej RF mikroigłowej oddziałuje na wszystkie warstwy skóry uruchamiając jej naturalne procesy naprawcze. Dzięki wyjątkowej precyzji działania możemy bardzo skutecznie likwidować blizny potrądzikowe będące zmorą wielu osób, u których burza hormonalna w młodości pozostawiła po sobie trwałe ślady. RF mikroigłowa uchodzi również za pierwszą skuteczną metodę walki z rozstępami. Można likwidować praktycznie każdy rodzaj rozstępów, nawet te najszersze, o ile posiadają jeszcze kolagen. W przypadku rozstępów bardzo głębokich zabieg może nie odnieść skutku, są to jednak sytuacje marginalne. Rozstępów można pozbyć się z każdego miejsca, w którym powstały – uda, brzuch, piersi (często po ciąży). Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala zlikwidować rozstępy praktycznie w 99 % – efekty są rewelacyjne!!!

Efekty zabiegu widocznie są w zasadzie natychmiast po zabiegu, choć ostateczny efekt może przyjść po 1 do 3 miesięcy, tyle trwa naprawa i formowanie skóry. Włókna kolagenowe zostaną w trakcie zabiegu obkurczone, przez co skóra staje się bardziej napięta, sprężysta. W trakcie procesów naprawczych tworzone są nowe włókna kolagenowe, skręcają się i zagęszczają, co skutkuje skórą bardziej jędrną i grubszą. Znikają drobne zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, szyi, dekoltu, poprawia się owal twarzy – policzki stają się elastyczne i lekko się unoszę odwracając proces starzenia twarzy.
Ponadto RF mikroigłowa daje efekty w postaci podniesienia skóry i poprawy jej elastyczności, skutecznie i trwale usuwa blizny zanikowe i niweluje rozstępy, a także na około pół roku redukuje nadpotliwość

Depilacja laserowa

Versus™ 3 Color - Złoty Standard w depilacji laserowej!

VERSUS™ 3 Color oferuje synergiczne korzyści z trzech najbardziej efektywnych długości fal do depilacji, co sprawia, że usuwanie owłosienia jest jeszcze bardziej skuteczne niż dotychczas. Leczenie Hirsutyzmu jeszcze nigdy nie było tak skuteczne. Laser diodowy Versus jest idealny dla osób z problemem wrastających włosów i zapalenia mieszka włosowego. Dzięki wiązce laserowej wycisza stany zapalne a wręcz leczy i wpływa na ich gojenie . Skóra staje się gładsza. Ponadto dzięki temu rozwiązaniu możemy wykonać bezpieczny, a zarazem komfortowy zabieg u każdego rodzaju pacjenta, bez ograniczeń fototypu i rodzaju włosa. Używamy doskonałego generatora laserowego importowanego z USA, aby zapewnić niezwykłą wydajność.

VERSUS™ 3 Color 755nm, 808nm, 1064nm w jednej, innowacyjnej głowicy!

 • 755nm – dla najszerszej gamy typów i kolorów włosów. Ta długość fali zapewnia mocniejsze pochłanianie energii przez chromofor melaniny, co czyni ją idealną dla najszerszego zakresu rodzajów włosów i kolorów – szczególnie jasnych i cienkich.
 • 808nm – klasyczna długość fali w depilacji laserowej zapewniająca głęboką penetrację mieszków włosowych z wysoką i średnią mocą oraz dużą częstotliwością.
 • 1064nm – długość fali idealna dla ciemniejszych typów skóry i ciemnych, głęboko osadzonych włosów. Ta długość fali działa przede wszystkim na hemoglobinę, niszcząc naczynia krwionośne odżywiające mieszki włosowe.
Versus 3 color
Zabiegi na skórze

Połączenie 3 wiązek laserowych w 1 impulsie zabiegowym:

 1. Aleksandryt – 775 nm
 2. Dioda – 808 nm
 3. Nd:Yag – 1064 nm

umożliwia lepszą penetrację wiązki laserowej, usuwanie włosów rosnących na różnych poziomach oraz usuwanie różnych kolorów włosów przy różnych fototypach (w tym jasnych, rudych, ciemnych włosów na ciemnym fototypie).

-Usuwania niechcianego owłosienia w celach estetycznych,

-Usuwania owłosienia związanego z zaburzeniami hormonalnymi (hirsutyzm),

-Leczenie stanów zapalnych mieszków włosowych.

-Ciąża,

-Epilepsja,

-Cukrzyca,

-Świeża opalenizna,

-Świeże zabiegi chirurgiczne,

-Aktywne infekcje skórne,

-Rozrusznik serca,

-Łuszczyca oraz bielactwo,

-Przerwana ciągłość naskórka,

-Terapia retinoidami.

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną!