Współpraca z doktorem Krystianem Stasiakiem

Informujemy, że nasza klinika nawiązała współpracę z lekarzem Krystianem Stasiakiem, który będzie wykonywał w naszej klinice zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak; toksyna botulinowa, wypełniacze, stymulatory tkankowe, kwas polimlekowy, osocze i fibryna , nici i wiele innych.
Dr. Stasiak gościć będzie w naszej klinice w dniach 4 i 18 marca w godzinach 10-15, cennik znajdą Państwo poniżej.
Zapisy na zabiegi przez wiadomości messenger, lub telefonicznie pod numer 517 030 108.

O doktorze:
Krystian Stasiak – Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego. im. Piastów Śląskich Na co dzien pracuje w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. Specjaluzuje się w gastroenterologii. Jego drugą pasją jest medycyna estetyczna, ktorą również praktykuje na co dzień. Jednocześnie chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem podczas praktycznych szkoleń, które prowadzi dla lekarzy I kosmetologów w kilku ośrodkach szkoleniowych.

Lipoliza iniekcyjna
Mało inwazyjna, bo nieoperacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała, gdzie jest oporna na dietę i ćwiczenia fizyczne.
Poza działaniem preparatu istotne jest również samo nakłucie skóry, które pobudza metabolizm i poprawia mikrokrążenie, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.
Zabieg wywołuje kontrolowany proces uszkodzenia komórek tłuszczowych, który trwa około 3 tygodnie.
Preparat jest dobierany indywidualnie do potrzeb pacjenta przez lekarza.
1 amp – 400 zl (każda kolejna 300)
Aqualyx, Fosfatydylocholina

Osocze Bogatopłytkowe ( wampirzy lifting) PRP
To kuracja odmładzająca i zapobiegająca starzeniu się skóry, pobudzająca naturalne procesy regeneracji. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym często nazywana jest potocznie “Wampirzym Liftingiem”. Dzieje się tak, ponieważ do procesu regeneracji skóry wykorzystuje się odwirowaną krew pacjenta. Osocze jest naturalnym źródłem komórek macierzystych i czynników wzrostu, które stymulują skórę do odbudowy i zagęszczenia.
Krew jest wirowana w specjalnych i certyfikowanych probówkach, które pozwalają uzyskać jak największe stężenie płytek krwi. Trombocyty, czyli płytki krwi wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które stymulują mikrokrążenie, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu co prowadzi do poprawy jakości skóry i zwiększenia jej napięcia.

1 okolica: 700 zł
2 okolice: 900 zł

Stymulacja wzrostu włosów (3 zabiegi)
1600 zł

Fibryna:
Jednym z nierozpuszczalnych, fibrylarnych białek prostych występujących naturalnie w osoczu krwi, jest fibryna. Bierze ona udział między innymi w procesie krzepnięcia tworząc rusztowanie dla skrzepu. Fibryna powstaje z fibrynogenu na skutek działania trombiny, a wytrącana jest bezpośrednio z osocza. W związku z pełnioną w organizmie funkcją fibryna wykazuje silne właściwości regeneracyjne i to właśnie one sprawiły, że naukowcy znaleźli dla tego białka doskonałe zastosowanie w zabiegach medycyny estetycznej.
Za wysoką efektywnością fibryny stosowanej w zabiegach specjalistycznych stoi połączenie dwóch rodzajów tego białka pozyskiwanych na osobnych etapach odwirowywania osocza pacjenta. Pierwszym z nich jest fibryna strukturalna S-PRF, zwana inaczej stelażową, natomiast drugi rodzaj to fibryna bogatopłytkowa komórkowa I-PRF. Takie połączenie białek sprawia, że nieaktywne dotychczas komórki macierzyste rozpoczynają wielokierunkowe różnicowanie się prowadzące do intensywnej regeneracji komórkowej i tkankowej. Śródskórne lub podskórne podanie fibryny pozyskanej uprzednio poprzez odwirowanie krwi pobranej od pacjenta, daje doskonałe efekty w korygowaniu między innymi takich defektów estetycznych, jak zmarszczki, głębokie bruzdy, ubytki tkankowe, blizny, czy łysienie typu męskiego.

1 okolica 500
2 okolice 750

Toksyna Botulinowa (azzalure, boccuture, azzulience)
Działa przez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami. Nie dochodzi wtedy do skurczów porażonego mięśnia co powoduje jego relaksację. Toksyna botulinowa jest lekiem szeroko wykorzystywanym w medycynie np. leczenie zeza, achalazji przełyku. W medycynie estetycznej znalazła zastosowanie w likwidacji zmarszczek mimicznych, a także w leczeniu bruksizmu lub nadpotliwości.
Zmarszczki w okolicy poddanej zabiegowi poddają się korekcji stopniowo. Pełen efekt działania toksyny, czyli brak możliwości zmarszczenia mięśnia, widoczny jest między 10 a 14 dniem po zabiegu. Efekt utrzymuje się około 4-6 miesięcy i ustępuje także stopniowo. Botulina jest równie skuteczna u kobiet, jak i u mężczyzn.

1 okolica – 600 zł
2 okolice- 900 zł
3 okolice- 1100 zł
Bruksizm- 1100 zł

Stymulatory tkankowe (Karisma, Nucleofil Strong, Prophilo, Pluryal, Sunekos, Nithya)
Podawane w skórę preparaty są dostosowane do konkretnego problemu klinicznego.
Stymulatory tkankowe służą do kompleksowego usuwania objawów starzenia się skóry.
To specjalne preparaty, które mają w sobie głownie kwas hialuronowy, polinukleotydy, aminokwasy lub kolagen. Stymulują organizm do produkcji kolagenu, a także stanowią swoistą molekułę młodości
Cena zabiegu zależy od preparatu i okolicy

Radiesse 2000 zł

Kwas polimlekowy

Juvelook to bardzo silny stymulator produkcji kolagenu – białka, które odpowiada za elastyczność, jędrność i młodość skóry. Dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA, który odpowiada za nawilżenie i złuszczenie, posiada właściwości przeciwstarzeniowe oraz pełni rolę regulatora PH oraz użycia kwasu hialuronowego otrzymujemy efekt wypełnienia, który widoczny jest od razu po zabiegu a młodzieńczy wygląd powraca w sposób naturalny i trwały. Efekty zabiegowe utrzymują się przez co najmniej 24 miesiące po serii 2 zabiegów wykonanych w odstępie 6-8 tygodni. Jouvelook dedykowany jest szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, słabo napiętą i wiotką skórą, która utraciła swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd. Zakres:
– Cienie pod oczami
– Dolina łez
– Ubytki objętościowe tkanek w okolicy dolnej powieki
– Wiotkość skóry twarzy
– Wiotkość skóry szyi
Okolica oka: 1000 zł Twarz + okolica oka 2200

Produkt Lenisna z uwagi na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170 mg oraz kwasu hialuronowego 30 mg stosuje się w celu zwiększania objętości zapadniętych obszarów twarzy, szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załamania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku widocznych oznak starzenia się skóry, opadania twarzy i wiotkości. Z powodzeniem możemy stosować go na wewnętrzną stronę ud, brzuch, pośladki i obwisłe ramiona.
2200 zł

Karisma
KARISMA to pierwszy na rynku, innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I pozyskiwanego metodą inżynierii genetycznej, a także kwasu hialuronowego oraz karboksymetylocelulozy. Preparat zawiera naturalne składniki i jest biozgodny z ludzkimi tkankami. Ma przede wszystkim działanie biostymulujące, czyli pobudza w skórze produkcję włókien kolagenowych i elastynowych, prowadząc do jej przebudowy, a w efekcie do poprawy jędrności, gęstości i elastyczności, a także zmniejszenia zmarszczek, blizn czy rozstępów. Jest też jednocześnie delikatnym wypełniaczem, tzw. soft fillerem, dzięki czemu pozwala w naturalny sposób poprawić owal twarzy i jej tzw. wolumetrię z efektem widocznym praktycznie zaraz po zabiegu. Stymuluje też skórę do naturalnej regeneracji.
1100 zł

Mezoterapia igłowa
To metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio i na odpowiednią głębokość substancji leczniczych. Podawane w skórę preparaty najczęściej składają się z aminokwasów, polinukleotydów, kwasu hialuronowego, witamin i niezbędnych mikroelementów. Zabiegi wykonywane w seriach pomagają utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry oraz poprawić jej natlenienie i krążenie.

Skóra głowy ( Dr Cyj, Haircare)
1 zabieg 600 zł
3 zabiegi (1300)